ATS025025006-PF014
ATS025025006-PF014 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS025025006-PF014
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: PINFIN HEATSINK 25X25X6.4MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.984" (25.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 0.984" (25.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 17.00°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.252" (6.40mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS025025006-PF014 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: PINFIN HEATSINK 25X25X6.4MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.984" (25.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 0.984" (25.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 17.00°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.252" (6.40mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS025025006-PF014
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS025025006-PF014 ATS025025006-PF014 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS025025006_PF014-3133722.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Pin Fin, No TIM, Black Anodized, 25x25x6.4mm (LxWxH)