ATS025025009-PF015
ATS025025009-PF015 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS025025009-PF015
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: PINFIN HEATSINK 25X25X8.9MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.984" (25.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 0.984" (25.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 13.50°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.350" (8.89mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 84 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS025025009-PF015 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: PINFIN HEATSINK 25X25X8.9MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.984" (25.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 0.984" (25.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 13.50°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.350" (8.89mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS025025009-PF015
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS025025009-PF015 ATS025025009-PF015 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS025025009_PF015.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Pin Fin, No TIM, Black Anodized, 25x25x8.9mm (LxWxH)