ATS028028007-SF-9F
ATS028028007-SF-9F Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS028028007-SF-9F
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 28X28X7MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.102" (28.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.102" (28.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 15.07°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.276" (7.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS028028007-SF-9F Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 28X28X7MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.102" (28.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.102" (28.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 15.07°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.276" (7.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS028028007-SF-9F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS028028007-SF-9F ATS028028007-SF-9F Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS028028007_SF_9F.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 28x28x7mm (LxWxH)