ATS028028009-SF-9H
ATS028028009-SF-9H Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS028028009-SF-9H
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 28X28X9MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.102" (28.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.102" (28.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 10.96°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.354" (9.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS028028009-SF-9H Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 28X28X9MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.102" (28.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.102" (28.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 10.96°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.354" (9.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS028028009-SF-9H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS028028009-SF-9H ATS028028009-SF-9H Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS028028009_SF_9H.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 28x28x9mm (LxWxH)