Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS031031004-PF-10C
ATS031031004-PF-10C
ATS031031004-PF-10C Advanced Thermal Solutions
ATS031031004-PF-10C.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA Heat Sink, Pin Fin, No TIM, Black Anodized, 31x31x4mm (LxWxH)
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS031031004-PF-10C Advanced Thermal Solutions
Description: CROSS CUT HEATSINK 31X31X4MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.220" (31.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.220" (31.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 25.52°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.157" (4.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.220" (31.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.220" (31.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 25.52°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.157" (4.00mm)