ATS031031004-SF-10C
ATS031031004-SF-10C Advanced Thermal Solutions Inc.
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 31X31X4MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.220" (31.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.220" (31.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 27.95°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.157" (4.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS031031004-SF-10C Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 31X31X4MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.220" (31.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.220" (31.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 27.95°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.157" (4.00mm), Material Finish: Black Anodized.