ATS031031006-SF-10E
ATS031031006-SF-10E Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS031031006-SF-10E
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 31X31X6MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.220" (31.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.220" (31.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 16.96°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 80 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS031031006-SF-10E Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 31X31X6MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.220" (31.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.220" (31.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 16.96°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS031031006-SF-10E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS031031006-SF-10E ATS031031006-SF-10E Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS031031006_SF_10E.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 31x31x6mm (LxWxH)