ATS031031007-SF-10F
ATS031031007-SF-10F Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS031031007-SF-10F
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 31X31X7MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.220" (31.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.220" (31.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 13.86°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.276" (7.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS031031007-SF-10F Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 31X31X7MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.220" (31.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.220" (31.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 13.86°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.276" (7.00mm), Material Finish: Black Anodized.