ATS031031008-PF-10G
ATS031031008-PF-10G Advanced Thermal Solutions Inc.
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: CROSS CUT HEATSINK 31X31X8MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.220" (31.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.220" (31.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 10.46°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.315" (8.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS031031008-PF-10G Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: CROSS CUT HEATSINK 31X31X8MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.220" (31.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.220" (31.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 10.46°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.315" (8.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS031031008-PF-10G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS031031008-PF-10G ATS031031008-PF-10G Hersteller : Advanced Thermal Solutions advanced thermal solutions_04022018_ats031031008-pf-10g.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Pin Fin, No TIM, Black Anodized, 31x31x8mm (LxWxH)