ATS031031009-PF-10H
ATS031031009-PF-10H Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS031031009-PF-10H
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: CROSS CUT HEATSINK 31X31X9MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.220" (31.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 1.220" (31.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 9.13°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.354" (9.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS031031009-PF-10H Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: CROSS CUT HEATSINK 31X31X9MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.220" (31.00mm), Shape: Square, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 1.220" (31.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 9.13°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.354" (9.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS031031009-PF-10H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS031031009-PF-10H ATS031031009-PF-10H Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS031031009_PF_10H.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Pin Fin, No TIM, Black Anodized, 31x31x9mm (LxWxH)