ATS031031023-SF-10V
ATS031031023-SF-10V Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS031031023-SF-10V
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 31X31X23MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.220" (31.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.220" (31.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.31°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.906" (23.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 105 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS031031023-SF-10V Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 31X31X23MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.220" (31.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.220" (31.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 3.31°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.906" (23.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS031031023-SF-10V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS031031023-SF-10V ATS031031023-SF-10V Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS031031023_SF_10V.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Straight, No TIM, 31x31x23mm