Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS035035005-SF-11D
ATS035035005-SF-11D
ATS035035005-SF-11D Advanced Thermal Solutions
ATS035035005_SF_11D.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Straight, No TIM, 35x35x5mm
auf Bestellung 107 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS035035005-SF-11D Advanced Thermal Solutions
Description: HEATSINK 35X35X5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.378" (35.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.378" (35.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 20.55°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.197" (5.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.378" (35.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.378" (35.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 20.55°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.197" (5.00mm)