ATS035035006-SF-11E
ATS035035006-SF-11E Advanced Thermal Solutions Inc.
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 35X35X6MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.378" (35.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.378" (35.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 16.35°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS035035006-SF-11E Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 35X35X6MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.378" (35.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.378" (35.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 16.35°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS035035006-SF-11E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS035035006-SF-11E ATS035035006-SF-11E Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS035035006_SF_11E.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 35x35x6mm (LxWxH)