ATS035035008-SF-11G
ATS035035008-SF-11G Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS035035008-SF-11G
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 35X35X8MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.378" (35.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.378" (35.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 11.29°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.315" (8.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS035035008-SF-11G Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 35X35X8MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.378" (35.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.378" (35.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 11.29°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.315" (8.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Weitere Produktangebote ATS035035008-SF-11G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS035035008-SF-11G ATS035035008-SF-11G Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS035035008_SF_11G.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 35x35x8mm (LxWxH)