ATS037037005-MF-12D
ATS037037005-MF-12D Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS037037005-MF-12D
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIFLOW HEATSINK 37X37X5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.457" (37.00mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.457" (37.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 19.60°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.197" (5.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS037037005-MF-12D Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: MAXIFLOW HEATSINK 37X37X5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.457" (37.00mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.457" (37.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 19.60°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.197" (5.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS037037005-MF-12D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS037037005-MF-12D ATS037037005-MF-12D Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS037037005_MF_12D.pdf Heat Sinks maxiFLOW BGA Heat Sink, Slant Fin, No TIM, Black Anodized, 37x37x5mm (LxWxH)