ATS045045006-SF-15E
ATS045045006-SF-15E Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS045045006-SF-15E
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 45X45X6MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.772" (45.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.772" (45.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 14.09°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 132 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS045045006-SF-15E Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 45X45X6MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.772" (45.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.772" (45.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 14.09°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS045045006-SF-15E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS045045006-SF-15E ATS045045006-SF-15E Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS045045006_SF_15E.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 45x45x6mm (LxWxH)