ATS045045009-SF-15H
ATS045045009-SF-15H Advanced Thermal Solutions Inc.
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 45X45X9MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.772" (45.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 1.772" (45.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 8.48°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.354" (9.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS045045009-SF-15H Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 45X45X9MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.772" (45.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 1.772" (45.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 8.48°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.354" (9.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS045045009-SF-15H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS045045009-SF-15H ATS045045009-SF-15H Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS045045009_SF_15H.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, High Aspect Ratio Extrusion, Straight, No TIM, 45x45x9mm