ATS060060006-SF-16E
ATS060060006-SF-16E Advanced Thermal Solutions Inc.
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 60X60X6MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 2.362" (60.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.362" (60.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 11.69°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.236" (6.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS060060006-SF-16E Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 60X60X6MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 2.362" (60.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 2.362" (60.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 11.69°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.236" (6.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote ATS060060006-SF-16E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS060060006-SF-16E ATS060060006-SF-16E Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS060060006_SF_16E.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 60x60x6mm (LxWxH)