AVE335M50B12T-F
AVE335M50B12T-F Cornell Dubilier Knowles
AVE.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 50.24Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 19 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 28.5 mA @ 10 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AVE335M50B12T-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 50.24Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 19 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 28.5 mA @ 10 kHz.
Weitere Produktangebote AVE335M50B12T-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AVE335M50B12T-F AVE335M50B12T-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE AVE-4653.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 3.3uF 50V 85C