Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > AVES104M50B12T-F
AVES104M50B12T-F
AVES104M50B12T-F Cornell Dubilier - CDE
CDUB_S_A0011842693_1-2540186.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 0.1uF 50V 105C Case 4 x 5.3
auf Bestellung 1644 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AVES104M50B12T-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.99kOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.5 mA @ 10 kHz.
Weitere Produktangebote AVES104M50B12T-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AVES104M50B12T-F AVES104M50B12T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AVES.pdf Description: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.99kOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.5 mA @ 10 kHz