Produkte > ANADIGICS > AWT6171RM15P9
AWT6171RM15P9 Anadigics
ANADS00708-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Anadigics
Description: IC AMP GSM 824MHZ-849MHZ/880MHZ
Packaging: Bulk
Package / Case: 18-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 824MHz ~ 849MHz, 880MHz ~ 915MHz, 1.71GHz ~ 1.785GHz, 1.85GHz ~ 1.91GHz
RF Type: GSM, PCS, DCS
Voltage - Supply: 3V ~ 4.8V
P1dB: 34.8dBm
Test Frequency: 824MHz ~ 849MHz
Part Status: Active
auf Bestellung 1320 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 109
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AWT6171RM15P9 Anadigics
Description: IC AMP GSM 824MHZ-849MHZ/880MHZ, Packaging: Bulk, Package / Case: 18-SMD Module, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 824MHz ~ 849MHz, 880MHz ~ 915MHz, 1.71GHz ~ 1.785GHz, 1.85GHz ~ 1.91GHz, RF Type: GSM, PCS, DCS, Voltage - Supply: 3V ~ 4.8V, P1dB: 34.8dBm, Test Frequency: 824MHz ~ 849MHz, Part Status: Active.