AXN1300115S Panasonic Electric Works
AXN_3%2C4.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: CONN HDR/SCKT 30POS SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tube
Number of Positions: 30
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.329" (8.35mm)
Mated Stacking Heights: 11.5mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details AXN1300115S Panasonic Electric Works
Description: CONN HDR/SCKT 30POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tube, Connector Type: Header and Socket, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.329" (8.35mm), Mated Stacking Heights: 11.5mm, Number of Rows: 2.
Weitere Produktangebote AXN1300115S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AXN1300115S Hersteller : Panasonic Industrial Devices AXN 1 3 4-1196728.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN HDR/SCKT 30 POS 0.8mm