AXN1500115S
AXN1500115S Panasonic Electric Works
DS_255_P8_Series.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: CONN HDR/SCKT 50POS SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tube
Connector Type: Header and Socket
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 50
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.329" (8.35mm)
Mated Stacking Heights: 11.5mm
Number of Rows: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AXN1500115S Panasonic Electric Works
Description: CONN HDR/SCKT 50POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tube, Connector Type: Header and Socket, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 50, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.329" (8.35mm), Mated Stacking Heights: 11.5mm, Number of Rows: 2.