Produkte > PANJIT SEMICONDUCTOR > AZ23C3V3-AU_R1_000A1
AZ23C3V3-AU_R1_000A1
AZ23C3V3-AU_R1_000A1 PanJit Semiconductor
AZ23C2V4-AU_SER.pdf
Hersteller: PanJit Semiconductor
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 300mW; 3.3V; SMD; reel,tape; SOT23
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.3W
Zener voltage: 3.3V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
Case: SOT23
Semiconductor structure: common anode; double
Application: automotive industry
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23C3V3-AU_R1_000A1 PanJit Semiconductor
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 300mW; 3.3V; SMD; reel,tape; SOT23, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.3W, Zener voltage: 3.3V, Mounting: SMD, Tolerance: ±5%, Kind of package: reel; tape, Case: SOT23, Semiconductor structure: common anode; double, Application: automotive industry.