Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > AZ23C6V2HE3-TP
AZ23C6V2HE3-TP
AZ23C6V2HE3-TP Micro Commercial Co
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Tolerance: ±6.45%
Packaging: Bulk
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23C6V2HE3-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Tolerance: ±6.45%, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V, Qualification: AEC-Q101.