Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > AZ23C6V2W-TP
AZ23C6V2W-TP
AZ23C6V2W-TP Micro Commercial Co
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 2 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23C6V2W-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 2 V.
Weitere Produktangebote AZ23C6V2W-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AZ23C6V2W-TP AZ23C6V2W-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) AZ23C2V7W_7eAZ23C39W_SOT_323_-3365696.pdf Zener Diodes 200mW ZENER