B024RF2S
B024RF2S Knowles Dielectric Labs
B024RF2S_DATASHEET-1539939.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Signal Conditioning AFL07823
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B024RF2S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER 2.4GHZ BANDPASS 2SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.5GHz Center, Insertion Loss: 3.5dB, Bandwidth: 1.08GHz, Height (Max): 0.113" (2.87mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B024RF2S B024RF2S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B024RF2S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US Description: RF FILTER 2.4GHZ BANDPASS 2SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.5GHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Bandwidth: 1.08GHz
Height (Max): 0.113" (2.87mm)