B031ND5S
B031ND5S Knowles Dielectric Labs
B031ND5S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BANDPASS 3.1GHZ 2SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.1GHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Height (Max): 0.113" (2.87mm)
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B031ND5S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BANDPASS 3.1GHZ 2SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.1GHz Center, Insertion Loss: 3.5dB, Height (Max): 0.113" (2.87mm).