B033ND5S
B033ND5S Knowles Dielectric Labs
B033ND5S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 3.3GHZ 6SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.393" L x 0.353" W (9.98mm x 8.97mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.3GHz
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 400MHz
Height (Max): 0.128" (3.25mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B033ND5S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 3.3GHZ 6SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.393" L x 0.353" W (9.98mm x 8.97mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.3GHz, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 400MHz, Height (Max): 0.128" (3.25mm), Part Status: Active.