B038NC4S
B038NC4S Knowles Dielectric Labs
B038NC4S_Datasheet.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: AFL08883
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.550" L x 0.220" W (13.97mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.8GHz Center
Insertion Loss: 2.25dB
Bandwidth: 800MHz
Height (Max): 0.108" (2.74mm)