B047MC5S
B047MC5S Knowles Dielectric Labs
B047MC5S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER 4.7GHZ BANDPASS 2SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.75GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 600MHz
Height (Max): 0.103" (2.62mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 71 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B047MC5S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER 4.7GHZ BANDPASS 2SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.75GHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 600MHz, Height (Max): 0.103" (2.62mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B047MC5S B047MC5S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B047MC5S_DATASHEET-1539972.pdf Signal Conditioning 4.70 GHz Surface Mount Bandpass Filter