B052NC5S
B052NC5S Knowles Dielectric Labs
B052NC5S_DATASHEET-1539983.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Signal Conditioning 5.20 GHz Surface Mount Bandpass Filter
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B052NC5S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER 5.2GHZ BANDPASS 2SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.350" L x 0.200" W (8.89mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.2GHz Center, Bandwidth: 800MHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm).
Weitere Produktangebote B052NC5S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B052NC5S B052NC5S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B052NC5S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US Description: RF FILTER 5.2GHZ BANDPASS 2SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.350" L x 0.200" W (8.89mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.2GHz Center
Bandwidth: 800MHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)