B055NC5S
B055NC5S Knowles Dielectric Labs
B055NC5S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BANDPASS 5.5GHZ 2SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.350" L x 0.200" W (8.89mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 1GHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B055NC5S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BANDPASS 5.5GHZ 2SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.350" L x 0.200" W (8.89mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.5GHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 1GHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B055NC5S B055NC5S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B055NC5S_DATASHEET-1878780.pdf Signal Conditioning 5.50 GHz Surface Mount Bandpass Filter