B056MB5S-T
B056MB5S-T Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: B056MB5S-T
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.440" L x 0.240" W (11.18mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.6GHz Center
Insertion Loss: 2dB
Bandwidth: 500MHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B056MB5S-T Knowles Dielectric Labs
Description: B056MB5S-T, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.440" L x 0.240" W (11.18mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.6GHz Center, Insertion Loss: 2dB, Bandwidth: 500MHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm).