B056MB5S
B056MB5S Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: AFL07444
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.440" L x 0.240" W (11.18mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.6GHz Center
Insertion Loss: 2dB
Bandwidth: 500MHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)