B057MC5S
B057MC5S Knowles Dielectric Labs
B057MC5S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER 5.7GHZ BANDPASS 2SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.350" L x 0.200" W (8.89mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.7GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 500MHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B057MC5S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER 5.7GHZ BANDPASS 2SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.350" L x 0.200" W (8.89mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.7GHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 500MHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B057MC5S B057MC5S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B057MC5S_Datasheet-1540001.pdf Signal Conditioning 5.70 GHz Surface Mount Bandpass Filter