B058MD7S
B058MD7S Knowles Dielectric Labs
B058MD7S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 5.8GHZ 2SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.475" L x 0.275" W (12.07mm x 6.99mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.8GHz
Insertion Loss: 2.8dB
Bandwidth: 600MHz
Height (Max): 0.103" (2.62mm)
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B058MD7S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 5.8GHZ 2SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.475" L x 0.275" W (12.07mm x 6.99mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.8GHz, Insertion Loss: 2.8dB, Bandwidth: 600MHz, Height (Max): 0.103" (2.62mm).