B061MB6S-T
B061MB6S-T Knowles Dielectric Labs
B061MB6S_DATASHEET.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: B061MB6S-T
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.450" L x 0.200" W (11.43mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.1GHz Center
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 575MHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B061MB6S-T Knowles Dielectric Labs
Description: B061MB6S-T, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.450" L x 0.200" W (11.43mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6.1GHz Center, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 575MHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm).
Weitere Produktangebote B061MB6S-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B061MB6S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs B061MB6S_DATASHEET.pdf?lang=en-US Signal Conditioning 6.1GHz Surface Mount Bandpass Filter