B065NC5S
B065NC5S Knowles Dielectric Labs
B065NC5S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BANDPASS 6.5GHZ 2SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.5GHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Bandwidth: 1GHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B065NC5S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BANDPASS 6.5GHZ 2SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6.5GHz Center, Insertion Loss: 3.5dB, Bandwidth: 1GHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote B065NC5S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B065NC5S B065NC5S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B065NC5S_DATASHEET.pdf Signal Conditioning 6.50GHz Surface Mount Bandpass Filter