B076MB6S-T
B076MB6S-T Knowles Dielectric Labs
B076MB6S_DATASHEET.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Signal Conditioning 7.6GHz Surface Mount Bandpass Filter
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B076MB6S-T Knowles Dielectric Labs
Description: FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 7.6GHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 600MHz, Height (Max): 0.123" (3.12mm).
Weitere Produktangebote B076MB6S-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 7.6GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 600MHz
Height (Max): 0.123" (3.12mm)