B076MB6S
B076MB6S Knowles Dielectric Labs
B076MB6S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BANDPASS 7.625GHZ 2SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 7.625GHz Center
Part Status: Active
auf Bestellung 44 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B076MB6S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BANDPASS 7.625GHZ 2SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 7.625GHz Center, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote B076MB6S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B076MB6S B076MB6S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B076MB6S_DATASHEET.pdf Signal Conditioning 7.6GHz Surface Mount Bandpass Filter