B097MB0S
B097MB0S Knowles Dielectric Labs
B097MB0S_DATASHEET-1663947.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Signal Conditioning 9.3 - 10.1 GHz 0.4 x 0.150 x 0.103
auf Bestellung 18 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B097MB0S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 9.7GHZ 2SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 9.7GHz, Insertion Loss: 2.75dB, Bandwidth: 800MHz, Height (Max): 0.103" (2.62mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B097MB0S B097MB0S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B097MB0S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US Description: RF FILTER BAND PASS 9.7GHZ 2SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 9.7GHz
Insertion Loss: 2.75dB
Bandwidth: 800MHz
Height (Max): 0.103" (2.62mm)