B112MB1S
B112MB1S Knowles Dielectric Labs
B112MB1S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 11.2GHZ 2SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 11.2GHz
Insertion Loss: 2.75dB
Bandwidth: 1GHz
Height (Max): 0.103" (2.62mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B112MB1S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 11.2GHZ 2SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 11.2GHz, Insertion Loss: 2.75dB, Bandwidth: 1GHz, Height (Max): 0.103" (2.62mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B112MB1S B112MB1S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B112MB1S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US Signal Conditioning 10.75 - 11.75 GHz 0.4 x 0.150 x 0.103