B114MB1S
B114MB1S Knowles Dielectric Labs
B114MB1S_Datasheet.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: AFL10516
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.400" L x 0.200" W (10.16mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 11.429GHz Center
Insertion Loss: 3.75dB
Bandwidth: 1.14GHz
Height (Max): 0.093" (2.36mm)