B119MB1S Knowles Dielectric Labs
Kno_Microwave_Product_Catalog_5-22_sm
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Signal Conditioning AFL08886
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B119MB1S Knowles Dielectric Labs
Description: AFL08886, Packaging: Bulk, Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.450" L x 0.200" W (11.43mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 11.9GHz Center, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 2.7GHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm).
Weitere Produktangebote B119MB1S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.450" L x 0.200" W (11.43mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 11.9GHz Center
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 2.7GHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)