B1325-2R5106
B1325-2R5106 Eaton - Electronics Division
B%20Series%20Aerogel%20Supercapacitors.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CAP 10F -20% +80% 2.5V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 1.118" (28.40mm)
Capacitance: 10 F
Voltage - Rated: 2.5 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B1325-2R5106 Eaton - Electronics Division
Description: CAP 10F -20% +80% 2.5V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 1.118" (28.40mm), Capacitance: 10 F, Voltage - Rated: 2.5 V.