B165LA1S
B165LA1S Knowles Dielectric Labs
B165LA1S-Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 16.5GHZ 2SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.400" L x 0.200" W (10.16mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 16.5GHz
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 1GHz
Height (Max): 0.098" (2.49mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B165LA1S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 16.5GHZ 2SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.400" L x 0.200" W (10.16mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 16.5GHz, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 1GHz, Height (Max): 0.098" (2.49mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote B165LA1S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B165LA1S B165LA1S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B165LA1S-Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US Signal Conditioning 16 - 17 GHz 0.4 x 0.200 x 0.098