B207LA0S
B207LA0S Knowles Dielectric Labs
B207LA0S_DATASHEET.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: AFL08888
Packaging: Bulk
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.450" L x 0.175" W (11.43mm x 4.45mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 20.7GHz Center
Insertion Loss: 3.5dB
Bandwidth: 1GHz
Height (Max): 0.093" (2.36mm)