B258MB0S-T
B258MB0S-T Knowles Dielectric Labs
B258MB0S_DATASHEET.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: B258MB0S-T
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.354" L x 0.197" W (8.99mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 25.8GHz Center
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 3GHz
Height (Max): 0.088" (2.24mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B258MB0S-T Knowles Dielectric Labs
Description: B258MB0S-T, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.354" L x 0.197" W (8.99mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 25.8GHz Center, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 3GHz, Height (Max): 0.088" (2.24mm).