B259MC1S
B259MC1S Knowles Dielectric Labs
B259MC1S_Datasheet.pdf?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Signal Conditioning 26GHz SMD Bandpass Filter
auf Bestellung 114 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B259MC1S Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 25.9GHZ, Packaging: Bulk, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.217" L x 0.09" W (5.5mm x 2.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 25.9GHz Center, Insertion Loss: 4dB, Bandwidth: 3.25GHz, Height (Max): 0.071" (1.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B259MC1S B259MC1S Hersteller : Knowles Dielectric Labs B259MC1S_Datasheet.pdf?lang=en-US Description: RF FILTER BAND PASS 25.9GHZ
Packaging: Bulk
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.217" L x 0.09" W (5.5mm x 2.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 25.9GHz Center
Insertion Loss: 4dB
Bandwidth: 3.25GHz
Height (Max): 0.071" (1.80mm)